Proces weryfikacyji wniosków

Email Drukuj PDF

 

Aktualnie, tj. od 01.07.2011r. trwa proces weryfikacyjny ponad dwóch tysięcy wniosków o uczestnictwo w projekcie „Bezpłatny Internet dla mieszkańców Radomia zagrożonych wykluczeniem cyfrowym”. Do chwili obecnej zweryfikowano 550 wniosków.

Przewidywany termin zakończenia prac Zespołu ds. oceny wniosków to 30.09.2011r.

 

Weryfikacja wniosków

Email Drukuj PDF

W dniu 30.06.2011r. zakończony został etap przyjmowania wniosków o uczestnictwo w projekcie "Bezpłatny Internet dla mieszkańców Radomia zagrożonych wykluczeniem cyfrowym" od potencjalnych beneficjentów. W chwili obecnej tj. od dnia 01.07.2011r. trwa weryfikacja złożonych wniosków wraz z załącznikami. Informacje dotyczące prac Zespołu ds. oceny wniosków będą zamieszczane na bieżąco na stronie projektu: ewc.umradom.pl

Termin składania wniosków - przedłużony

Email Drukuj PDF

Termin składania wniosków do projektu „Bezpłatny Internet dla mieszkańców Radomia zagrożonych wykluczeniem cyfrowym” został przedłużony. Wnioski można składać do 30 czerwca 2011r.

Trudno w to uwierzyć - a jednak faktem jest, że zainteresowanie mieszkańców Radomia uzyskaniem bezpłatnego dostępu do Internetu było niższe od spodziewanego. Do tej pory zostało złożonych ponad 1200 wniosków. Tymczasem miasto jest gotowe zapewnić darmowy Internet dla 1500 gospodarstw domowych.

Trwa nabór beneficjentów ostatecznych do projektu więcej szczegółów w zakładce NABÓR

Rusza nabór wniosków

Email Drukuj PDF

 

Od 02.05.2011 do 31.05.2011 roku trwa nabór beneficjentów ostatecznych do projektu  „Bezpłatny Internet dla mieszkańców Radomia zagrożonych wykluczeniem cyfrowym”,

więcej szczegółów w zakładce NABÓR

Funkcjonowanie Społeczeństwa Informacyjnego i Gospodarki Opartej na Wiedzy opiera się na jak najpełniejszym wykorzystaniu zasobów wiedzy i innowacyjności oraz na powszechnym dostępie do informacji.

Dlatego szczególnie ważna staje się edukacja oraz rozwój technologii związanych z szybkim i tanim dostępem do informacji.

Wychodząc naprzeciw potrzebom obywateli Gmina Miasta Radom przystąpiła do realizacji projektu pt.: „Bezpłatny Internet dla mieszkańców Radomia zagrożonych wykluczeniem cyfrowym”

Urząd Miejski pozyskał na ten cel dofinansowanie z Unii Europejskiej.

Strona 6 z 6